header_2 (Custom).png header_3 (Custom).png header_1 (Custom).png header_5 (Custom).png header_6 (Custom).png header_4 (Custom).png

Wedstrijdschema

laat schema zien voor

18 februari | Zaal

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MC1 Zaal 34851 HC Waalwijk MC2 30 09:40 10:40 WASPIK
Waspik, Sportcentrum
Wilhelminastraat 2
5165TJ WASPIK
hal: Waalwijk
JD1 Zaal 33445 R.M.H.C. de Pelikaan JD3 0 10:10 10:40 KLUNDERT
Fluiten: Campbell Kraak (JB1) en Stanley van der Put (JB1 Zaal)
Arbitrage: JB1 Zaal
Niervaert, De
Molenvliet 7
4791GB KLUNDERT
hal: veld 1
MD3 Zaal 35440 Zundertse Hockeyclub MD2 30 11:00 12:00 ZUNDERT
Onder de Mast
Onder de Mast 4
4881AN ZUNDERT
hal: Zundert
speelt met wit shirt
MD2 Zaal 32839 HC Etten-Leur MD5 20 12:10 13:00 ETTEN-LEUR
Turfschip, Het
Schipperstraat 2
4871KK ETTEN-LEUR
hal: veld 1
speelt met wit shirt
MB1 Zaal 37492 R.M.H.C. de Pelikaan MB2 15 12:25 13:10 ROOSENDAAL
Metsj Point
De Stok 12
4703SZ ROOSENDAAL
hal: veld 1
D3 Zaal 28971 Zundertse Hockeyclub D1 30 13:30 14:30 ZUNDERT
Onder de Mast
Onder de Mast 4
4881AN ZUNDERT
hal: Zundert
speelt met wit shirt
JA1 Zaal 36047 B.H.V. Push JA2 45 13:30 14:45 GOES
Omnium Goes
Zwembadweg 3
4463AB GOES
hal: veld 1
MD1 Zaal 34981 ZwartWit MD3 30 14:00 15:00 BAVEL
Huif, De
Deken Dr.Dirckxweg 4
4854AB BAVEL
hal: Zwart Wit
MA2 Zaal 35092 Zundertse Hockeyclub MA1 0 15:10 15:40 KLUNDERT
Fluiten: Joyce van Geel (Dames 1) en Imke Huijben (Dames 1)
Arbitrage: D1 Zaal
Niervaert, De
Molenvliet 7
4791GB KLUNDERT
hal: veld 1
Speelt met wit shirt
MD1 Zaal 34653 MHC Liberty MD2 30 14:50 15:50 BAVEL
Huif, De
Deken Dr.Dirckxweg 4
4854AB BAVEL
hal: Zwart Wit
MB2 Zaal 38628 R.M.H.C. de Pelikaan MB7 15 16:35 17:20 ROOSENDAAL
Metsj Point
De Stok 12
4703SZ ROOSENDAAL
hal: veld 1
MC3 Zaal 38581 MHCD MC5 0 17:05 17:35 SPRANG-CAPELLE
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: D.E.S.
MA1 Zaal 31642 Hockeyclub Prinsenbeek MA2 15 17:10 17:55 PRINSENBEEK
Drie Linden, De
Heisprong 15
4841NA PRINSENBEEK
hal: veld 1
MB2 Zaal 38788 R.M.H.C. de Pelikaan MB6 15 17:25 18:10 ROOSENDAAL
Metsj Point
De Stok 12
4703SZ ROOSENDAAL
hal: veld 1
MC3 Zaal 38743 MHC DES MC4 0 17:55 18:25 SPRANG-CAPELLE
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: D.E.S.
JD1 Zaal 33122 Hockeyclub Prinsenbeek JD2 0 08:30 09:00 KLUNDERT
Fluiten: Campbell Kraak (JB1) en Lucas ten Hoedt (JB1 Zaal)
Arbitrage: JB1 Zaal
Niervaert, De
Molenvliet 7
4791GB KLUNDERT
hal: veld 1
MC1 Zaal 34681 MHCT MC1 30 08:50 09:50 WASPIK
Waspik, Sportcentrum
Wilhelminastraat 2
5165TJ WASPIK
hal: Waalwijk
Uittenue mee!
JB1 Zaal 30143 GMHC Goes JB1 0 11:00 11:30 KLUNDERT
Fluiten: Max Herber (Heren 1) en Koert van Sint-Truijen (Heren 1)
Arbitrage: H1 Zaal
Niervaert, De
Molenvliet 7
4791GB KLUNDERT
hal: veld 1
MB1 Zaal 37169 MHC Tempo MB2 15 11:35 12:20 ROOSENDAAL
Metsj Point
De Stok 12
4703SZ ROOSENDAAL
hal: veld 1
MD3 Zaal 35279 MHCT MD3 30 11:50 12:50 ZUNDERT
Onder de Mast
Onder de Mast 4
4881AN ZUNDERT
hal: Zundert
JB1 Zaal 30130 MHC Liberty JB1 0 12:40 13:10 KLUNDERT
Fluiten: Max Herber (Heren 1) en Luc Vriens (Heren 1)
Arbitrage: H1 Zaal
Niervaert, De
Molenvliet 7
4791GB KLUNDERT
hal: veld 1
MD2 Zaal 32681 ZwartWit MD5 20 13:00 13:50 ETTEN-LEUR
Turfschip, Het
Schipperstraat 2
4871KK ETTEN-LEUR
hal: veld 1
MA2 Zaal 35414 R.M.H.C. de Pelikaan MA3 0 13:30 14:00 KLUNDERT
Fluiten: Daphne de Jager (Dames 1) en Joyce van Geel (Dames 1)
Arbitrage: D1 Zaal
Niervaert, De
Molenvliet 7
4791GB KLUNDERT
hal: veld 1
D3 Zaal 28978 M.H.C. Goirle D3 30 14:20 15:20 ZUNDERT
Onder de Mast
Onder de Mast 4
4881AN ZUNDERT
hal: Zundert
JA1 Zaal 36208 GMHC Goes JA1 45 14:20 15:35 GOES
Omnium Goes
Zwembadweg 3
4463AB GOES
hal: veld 1
MA1 Zaal 31667 GMHC Goes MA2 15 16:20 17:05 PRINSENBEEK
Drie Linden, De
Heisprong 15
4841NA PRINSENBEEK
hal: veld 1