header_2 (Custom).png header_4 (Custom).png header_3 (Custom).png header_5 (Custom).png header_6 (Custom).png header_1 (Custom).png

Wedstrijdschema

laat schema zien voor

25 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1 4591 MHC Made ME1 15 08:15 09:00 uit -   info
  veld 3b  
M6E3 25251 MHC Liberty ME2 30 09:30 10:30 uit -   info
  deel C  
M6E2 5961 MHC Made ME3 08:30 09:00 Waterveld  info
Fluiten: Laura Derks Krijnen (MC1) en Tes de Geus (MC1 Zaal)
MF1 4681 MHC Made MF1 08:30 09:00 Waterveld  info
Fluiten: Isa Kramer (MC1 Zaal) en Emma Kirsten Mcleod (MC1)
JF1 4552 R.M.H.C. de Pelikaan JF2 08:30 09:00 Waterveld  info
Fluiten: Eva van Alphen (MC1) en Bloem van den Berg (MC1)
M8E2 4483 R.M.H.C. de Pelikaan M8E4 09:00 09:30 Feedback veld  info
Fluiten: Lotte Memelink (MC1 Zaal) en Juliette Pistorius (MC1)

25 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
JD1 24441 Etten-Leur JD2 15 08:15 09:00 uit -   info
MC2 21055 Hockeyclub Schouwen Duiveland MC1 60 10:15 11:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
speelt met wit shirt
MA1 20945 MHC Liberty MA2 30 13:00 14:00 uit -   info
JC1 25067 ZwartWit JC3 30 13:00 14:00 uit -   info
JB1 21160 BH&BC Breda JB3 30 14:45 15:45 uit -   info
JA1 24353 MHC Boxmeer JA1 0 15:45 16:15 uit -   info
MD1 20704 HC Walcheren MD1 09:45 10:15 Waterveld  info
Fluiten: Emma Glas (MA2) en Bo Hofman (MA2 Zaal)
MD2 24946 HC Mistral MD1 10:30 11:00 Feedback veld  info
Fluiten: Sophie van Dommelen (MA2) en Ella van Doorne (MA2 Zaal)
MC1 20465 DDHC MC1 11:30 12:00 Waterveld  info
Fluiten: Jan den Ridder (JA1) en Roel Pellemans (JA1 Zaal)
MD3 24814 GMHC Goes MD2 12:30 13:00 Feedback veld  info
Fluiten: Denise de Zeeuw (MB1) en Minke van Oers (MB1)
MA2 20309 DDHC MA3 13:15 13:45 Waterveld  info
Fluiten: Wout Wevers (Heren 2) en Pieter Kamp (Heren 2)
Sanctiemaatregel Wout Wevers
MB2 20486 GMHC Goes MB3 14:30 15:00 Feedback veld  info
Fluiten: Joost Wouters (Veteranen B) en Max Wuner (Heren 2)
Sanctiemaatregel Max Wuner
MB1 21141 MHC Made MB1 15:00 15:30 Waterveld  info
Fluiten: Lex Lodder (Heren 2) en Ruben van Tetering (Heren 1)